• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Informacije » Informacije o filmovima » Filmovi kojima ne znamo ime
Filmovi kojima ne znamo ime
BadAss Offline
99 postova
Reputacija: 56
Pokloni: 32
Vip
Datum: Sreda, 11/May/2016, 14:33 | Post # 1
Evo pošto se na chatu pokrenula tema da se opiše film a da neko drugi ko zna kaže koji je to film, sada to radite ovde. Znači opišite ovde film po sećanju i neko ko zna postavi trailer tog filma ovde pisem
Ukoliko znate osnove Engleskog jezika ovaj sajt ce vam sigurno pomoci.Sve sto je potrebno je da ukucate neke od kljucnih reci filma. 
http://www.whatismymovie.com/

BE STRONG WHEN ARE YOU WEAK, BE BRAVE WHEN YOU ARE SCARED, BE HUMBLE WHEN YOU ARE VICTORIOUS, BE BadAss EVERYDAY!
Profil Cover
Avko Offline
12 postova
Reputacija: 0
Pokloni: 1
Vip
Datum: Ponedeljak, 12/Aug/2019, 20:17 | Post # 2
Ovo je bas dobro. Ja sam stavio bio na čat i kada sam se vratio iz ducana prebrisalo i moje pitanje i odgovor a nema slanja na mail.

Znaci film pocinje tako da se covjek vozi u autu i stane mu auto u blizini neke kuce na osami (klasika). Izade on iz auta i krene u kucu po pomoc ali u avliji se otklopi nekkakva zamka i probode ga.
U drugoj sceni mlada policajka dolazi iz grada da pomogne pronaci nestalu djecu i put ju odvodi do te iste kuce na osami i sada se vidi i taj auto koji stoji na cesti na istom mjestu gdje je i stao prilikom kvara. Ulaze u kucu policajka sa lokalnim policajcem i razgovaraju sa vlasnikom . Policajka je plavusa poznata glumica, a nije nikol kidman (jbg, neznam kako se zove). Nesto se nalazi u podrumu i tu sam pauziro film u zelji da cu poslje nastaviti no iz tko zna kojih razloga racunalo se resetiralo (vjerojatno se zagrijalo pa  iz sigurnosnih razloga se ugasilo-resetiralo) i ja ostao bez filma. Film je misterija, sf 
eto pa ako netko zna neka javi

Added (04/Nov/2019, 13:31)
---------------------------------------------
nasao sam.
Neznam kako da obrisem post gore poso sam nasao film.
film se zove devil s gate sa amandom shull

https://www.imdb.com/title/tt4610748/?ref_=ttfc_fc_tt

eto slucajno naletio na film i dovrsio gledanje.
Šta sada?

Forum » Informacije » Informacije o filmovima » Filmovi kojima ne znamo ime
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: